• 0242 242 40 43 | 0541 245 70 20 - 27
  • info@bilbasaregitim.com

Hakkımızda

Bilbaşar Özel Öğretim Kursu.

2018-2019 öğretim yılında, 9. 10. 11. ve 12. sınıflar ve mezun öğrencileri sınavlara hazırlamak, okullarına yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Kurucumuz Kimya Öğretmeni Bilbaşar Coşkun'dur. Bilbaşar öğretmenimiz, Zafer Dershanelerinde 2002 yılında stajyer olarak başlamış, 2006'da bölüm başkanı, 2010'da da Antalya Zafer Dershanelerinin kurucusu olmuştur. 2015 yılında ise Zafer Kolejini kurmuştur. Sonrasında Birey Özel Öğretim kursunun kuruculuğunu yapmış ve tüm bu birikimlerini Bilbaşar Üniversite Hazırlık Kursu'nda toplamıştır.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizi en nitelikli öğretmen kadrolarımızla ve özgün yayınlarımızla buluşturup, pekiştirici bir disiplin anlayışı ile çalışmalarını planlayarak hayal ettikleri ÜNİVERSİTELERİ kazanmalarını sağlamak.

VİZYONUMUZ

ÜNİVERSİTEYE hazırlanan öğrencilerin İlk tercih ettiği ÖZEL ÖĞRETİM KURSU ve YAYINLARI olmak.

RehberlikR

Uzmanlar Eşliğinde

Öğrenci, veli ve kurs üçgeninde bilgi akışını koordineli bir şekilde sağlamak, öğrencilerimize her zaman destek olmak sorunlar karşısında sağlıklı çözümler üretmek için

YIL İÇERİSİNDE MD COCACH ACADEMY TARAFINDAN ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZ İÇİN GELİŞİM PLANIO UYGULANACAKTIR

GENEL AMAÇ Kursumuzda yürütülen psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerinin amacı öğrencilerin kendilerini gerçekleştirmelerine destek olmak, kişilik özellikleri, psiko-sosyal gelişimleri, yetenek ve ilgi alanları dikkate alınarak, gelecekte evrensel değerlere sahip, güçlü, başarılı ve mutlu bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır.